onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Вербовенко Данило – переможець обласного конкурсу “Spelling Bee”

14 грудня 2017 року на базі КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» 66 учасників із 26 районів та міст області змагались у фіналі      обласного конкурсу SpellingBee за звання кращого знавця англійської мови. Переможцем цього престижного конкурсу в номінації «10-11 класи» став Вербовенко Данило – учень 11 класу НВК:Гайсинська СЗШ-інтернат І-ІІІ ступенів –гімназія (учитель Сікорська Наталія Григорівна).

Щиро вітаємо Данила та Наталію Григорівну з перемогою.

Обласний конкурс SpellingBee проводиться на виконання Указу Президента України від 16.11.2015 № 641/2015 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні», розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 березня 2016 року №199-р «Про затвердження плану заходів, спрямованих на активізацію вивчення громадянами англійської мови, на період до 2020 року».

Основними завданнями Конкурсу є: сприяння всебічному вивченню та популяризації англійської мови і літератури серед школярів загальноосвітніх навчальних закладів; виявлення та підтримка обдарованих та творчих учнів області; формування лінгвокраїнознавчої компетентності учнів; стимулювання та розвиток креативності учнів; формування їх пізнавальних, творчих умінь і навичок.

ЗастаВІПІВПвна