onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Мистецький проект «Криниця Леонтовича – пісенне джерело»

На виконання плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації на IVквартал 2017 року на базі НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – ліцей м. Гайсин проведено районний семінар заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів. На семінарі до уваги присутніх був представлений мистецький проект «Криниця Леонтовича – пісенне джерело» до 140-річчя від дня народження Миколи Дмитровича Леонтовича, який підготували вчителі музичного мистецтва шкіл району.

Цікавий та захоплюючий матеріал про життєвий та творчий шлях Микола Леонтовича - видатного українського композитора, хорового диригента, педагога, громадський діяча представила Зиза Любов Іванівна (СЗШ І-ІІІ ст. с. Михайлівка). До уваги глядачів представлені презентаційні матеріали із скарбнички пісенної творчості: опера «На русалчин Великдень» (Солодка С.О., НВК: Гайсинська СЗШ – інтернат І-ІІІ ст. - гімназія), «Композиції на літургійні тексти» (Кузнєцова Т.В., СЗШ І-ІІІ ст. с. Харпачка), «Хоровий спів» (Зиза Д.В., НВК: Гайсинська СЗШ – інтернат І-ІІІ ст. - гімназія). Під музичний супровід звучали поетичні рядки про великого композитора від учителя СЗШ І-ІІ ст. с. Гунча Зятковської-Жук Маргарити Вікторівни та вчителя СЗШ І-ІІ ст. с. Мелешків Гнелиці Олени Василівни. Під керівництвом диригента Годованюк Тетяни Михайлівни (СЗШ І-ІІІ ст. с. Кунка) вчителі музичного мистецтва району виконали українську народну пісню в обробці М.Д. Леонтовича «Із-за гори кам’яної». Кульмінацією заходу стало представлення геніального твору Леонтовича «Щедрик», якому нині виповнилося 100 років із часу першого хорового виконання. Свято завершилося гарним виконанням «Щедрика» хоровим колективом учителів музичного мистецтва.

Методистом РМК були підведені підсумки семінару та проведена нарадча частина.

IMAG6637

IMAG6605