onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Змагання юних правознавців

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права за участю Гайсинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги 08 грудня 2017 року на базі районного Будинку школярів та молоді був проведений правовий турнір серед старшокласників закладів освіти міста.

До складу оцінювачів правових знань увійшли: старший фахівець Гайсинського районного центру зайнятості Ольга Підвашецька, представники Гайсинського районного відділення пробації Марія Паламарчук та Віта Григоренко. Журі очолила директор Гайсинського місцевого центру Ірина Лісова.

Учні демонстрували високий рівень знань з різних галузей права, кмітливість та вміння командної гри. Команди інсценізували уривки з казок, де були порушені права дитини, дебатували на правову тематику, брали участь юридичному марафоні, надавали юридичній консультації. Також, юні правовики мали продемонструвати вмінням юридичного вернісажу, а саме, відобразити тему “Права дитини” за допомогою малюнку.

За результатами змагань кращими стали команди:

І місце - НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія м. Гайсин

ІІ місце - НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - ліцей м. Гайсин

ІІІ місце - СЗШ І-ІІІ ст. №3 м. Гайсин

Усі інші команди були нагороджені почесними грамотами у відповідних номінаціях:

- вміння працювати в команді;

- вміння вести дискусію;

- за творчість та оригінальність;

- найкращі аналітичні здібності;

- найкращі ораторські здібності.

08 12 2017 3

08 12 2017 2