onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Районні змагання з шашок на базі НВК: Гайсинська СЗШ – інтернат І-ІІІ ст. – гімназія та районного Будинку школярів та молоді

6-7 грудня на базі НВК: Гайсинська СЗШ – інтернат І-ІІІ ст. – гімназія та районного Будинку школярів відбулися змагання з шашок за програмою районної Спартакіади школярів. Учасниками змагань були 57 учнів з 28 шкіл.

Призери змагань:

СЗШ м. Гайсин:

І – СЗШ І-ІІІ ст. №5

ІІ – СЗШ І-ІІІ ст. №3

ІІІ – НВК: інтернат – гімназія

Хлопці:                                                                     Дівчата:

1. Пислар Олександр (СЗШ – ліцей)       1. Адаменко Анастасія (СЗШ №5)
  2. Грицина Владислав (СЗШ №3)           2. Козар Вікторія (інтернат-гімназія)
  3. Карасюк Дмитро (СЗШ №5)               3. Цимбалюк Вероніка (СЗШ-гімназія)

Сільські СЗШ І-ІІІ ст.:

І – СЗШ І-ІІІ ст. с. Карбівка

ІІ – СЗШ І-ІІІ ст. Гранів