В рамках проведення Всеукраїнського тижня права проведено семінарське заняття за участю спеціалістів Гайсинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги на тему “Кримінальна відповідальність неповнолітніх” для старшокласників міських шкіл.

     Захід проведено за участю начальника відділу правової інформації та консультації Гайсинського місцевого центру Тетяни Павлюченко, головного спеціаліста Гайсинського районного сектору Державної Міграційної служби Цехмейструк Таїси, психолога Гайсинського РВ з питань пробації Паламарчук Марії та старшого інспектора з особливих доручень відділу з питань контролю та дотримання прав людини в поліцейській діяльності Управління забезпечення прав людини НПУ в Вінницькій області Заріни Маєвської.

     Семінар відкрила Тетяна Павлюченко, яка розповіла про діяльність Гайсинського місцевого центру з надання БВПД та детально роз'яснила статті Закону України "Про безоплатну правову допомогу".

     Таїса Цехмейструк розповіла про порядок отримання ID карток або нового паспорту громадянина України. Зауважила, яка інформація вноситься до паспорта громадянина України у формі картки та чи можна отримати паспорт громадянина України у формі картки не за місцем реєстрації.

     Про алгоритм самостійного захисту своїх прав в поліції, розповіла Заріна Маєвська. Також, було продемонстровано короткометражний документальний фільм під назвою “Врятувати рядового Міхеєва”. По закінченню виступу, інспектор надала контакти омбудсмена для звернень та скарг на працівників поліції.

     В свою чергу, Паламарчук Марія розповіла учням про діяльність Гайсинського районного відділу з питань пробації Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

07 12 2017 5

07 12 2017 1

07 12 2017 2

07 12 2017 3