onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Районний семінар учителів зарубіжної літератури набазі СЗШ І-ІІІ ст. с. Кущинці

06 грудня 2017 року на базі СЗШ І-ІІІ ступенів с.Кущинці відбувся районний семінар учителів зарубіжної літератури за темою: «Набуття учнями предметних компетентностей як засіб формування їхнього світогляду, духовно-емоційного світу, моральних цінностей».

Методична тема семінару була вдало висвітлена при проведенні відкритого уроку у 7 класі «Джеймс Олдрідж «Останній дюйм». Проблема взаємовідносин між батьками і дітьми». Учитель Любов Андріївна Семчук успішно продемонструвала засоби осягнення змісту й форми художнього твору, вдало використала мультимедійний проектор (елементи презентації, фото- та відео фрагменти), це дало змогу забезпечити високу наочність навчального матеріалу, сприяло розвитку творчої уяви учнів. Було застосовано багато інтерактивних методів навчання, вчительці вдалось досягти конструктивної взаємодії з учнями, створити доброзичливу атмосферу.

Логічним продовженням теми формування моральних цінностей в сучасному світі став виховний захід «Щастя родини». Цікавий задум, історико-краєзнавчі,  побутово- етнографічні, військово-патріотичні експедиції, підбір та виготовлення костюмів, формування репертуару художньо-музичних творів, мистецький вишкіл, патріотизм учнів та педагогів-артистів забезпечили успіх виховного заходу.

Учителі зарубіжної літератури, під керівництвом голови районного методичного об’єднання Ніни Яківни Косенко обговорили урок та виховний захід, обмінялись думками з методичної теми семінару, після його завершення була проведена нарада - її основні питання: підготовка учнів до ДПА та ЗНО, результати проведення олімпіади з російської мови, організація позакласної роботи з предметів філологічного циклу, також обговорювались питання планування роботи РМО, освоєння учителями навчального контенту спільноти учителів зарубіжної літератури створеної на базі сайту КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти».

Застаяаимвна

1кфпіф