onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Голодомор – помста за свободу!

Відповідно до указу Президента України № 431/2007 від 21.05.2007 про "День пам’яті жертв голодоморів", пам'ять жертв Голодомору цьогоріч вшановували 25 листопада. Пам'ятні заходи пройшли під гаслом "Голодомор — помста за свободу, помста за революцію".
   У зв’язку з відзначенням 85-их роковин Голодомору 1932-1933 років у школах району проведені години спілкування, загальношкільні заходи, виставки світлин та літературні виставки, конкурси творчих робіт та малюнків, спрямовані на донесення інформації про вчинені тоталітарним режимом злочини, вшанування їх жертв, а також сприяння вивченню історії України, вихованню в дітей та учнівської молоді патріотизму. Спогади минулого нагадували про справжнє пекло, створене в Україні на початку 30-х років, яке не можна ні з чим порівнювати, страхітливий злочин ніколи і нічим не стерти з пам'яті.
   Освітні заклади району приєдналися до проведення громадської акції «Запали свічку».

НВК:Гайсинська школа-інтернат-гімназія

НВК інтернат-гімназія