onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Районний семінар учителів образотворчого мистецтва та художньої культури

На виконання плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації на IV квартал 2017 року на базі районного методичного кабінету 23 листопада проведено районний семінар учителів образотворчого мистецтва та художньої культури на тему «Сучасні педагогічні технології викладання предметів художньо-естетичного циклу».

Відкрила семінар методист РМК Ревкач В.В. Досвідом роботи та своїми напрацюваннями з даної тематики поділилися педагоги СЗШ І-ІІ ст. с. Гунча- Караїменко Надія Миколаївна (вчитель образотворчого мистецтва) та Зятковська-Жук Маргарита Вікторівна (вчитель музичного мистецтва, мистецтва). Педагоги району переглянули відеоурок в 7 класі на тему «Лялька-мотанка» (вчитель Караїменко Н.М.). Учасники семінару високо оцінили урок проведений вчителькою, підкреслили, що він дійсно формує емоційну сферу та образне мислення школярів, розвиває художні та творчі здібності, сприяє розвитку культурних та сімейних цінностей.

Далі Надія Миколаївна та Маргарита Вікторівна зосередили увагу присутніх на використанні під час проведення уроку міжпредметних зв’язків, а саме: математикою та музичним мистецтвом. Адже за допомогою музики можна створити творчу атмосферу на уроці, налаштувати учнів на ліричний лад, а поєднання кольору та звуку дає можливість розширити уяву дитини при створенні певної композиції. Чималу користь мають знання з математики, які використовуються на уроках образотворчого мистецтва. Це і уміння ділити відрізки на певну кількість рівних частин, і навички проведення прямих та криволінійних ліній, які знадобляться при побудові графіків. Крім цього, в дітей виробляється "твердість" руки, відчуття краси лінії, охайності. Учителі мали можливість переглянути цікаві відеоролики.

Під час проведення практичної частини семінару вчителі виготовляли ялинкові іграшки, використовуючи певні знання з математики, а на творчу роботу їх надихала легка, романтична музика.

Семінар закінчився обговоренням та підведенням підсумків.

P71123-094441

P71123-094523