onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Районний семінар учителів 1–х класів на базі РМК

Відповідно до плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту 14.11.2017р. на базі районного методичного кабінету відбувся районний семінар учителів 1 – х класів.

Метою зібрання стала необхідність вивчення методик   впровадження   прогресивних освітніх технологій як засобу формування життєвих компетентностей молодших школярів в умовах реалізації нового закону «Про освіту».

На початку семінару завідувач районного методичного кабінету В.П.Сич окреслив присутнім напрямки реалізації нового закону «Про освіту» для сьогоднішніх першокласників, охарактеризував основні засади впровадження реформи «Нова українська школа» в освітніх закладах Гайсинщини.

Керівник районного методичного об’єднання учителів 1-х класів А.М.Ричкова, ознайомила колег із новими можливостями, які відкриває новий закон «Про освіту» для дітей, їхніх батьків та педагогів сучасної школи. Присутнім було цікаво дізнатися та переглянути відеофрагменти досвіду облаштування освітнього середовища навчальних закладів Данії, Фінляндії, пілотних шкіл Вінниччини ( с.Агрономічне, с. Сутиски).

Учителі практично ознайомилися із структурою модельного навчання, обговорили етапи роботи за технологією «Ранкові зустрічі».

«Родзинкою» семінару став презентаційний виступ учительки СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м.Гайсин О.Є.Лазаренко, яка поділилась практичним досвідом реалізації науково – методичного проекту «Інтелект України», який з 1 вересня 2017 року впроваджується в даній школі.

Учасники семінару взяли на згадку про зібрання чудовий настрій, новітні ідеї та бажання творити Нову українську школу!