onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Завершився ІІ та ІІІ етапи VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г.Шевченка, ІІ етап ХVIII Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика

14 жовтня 2017 року на базі НВК: СЗШ І-ІІІ ступенів-гімназії м. Гайсин відбувся VIII Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка, у якому взяло участь 65 учнів 5-11-х класів із 32 навчальних закладів, 10 (15,4%) із них стали переможцями, 22 учні (33,8%) - призерами.

Метою даного конкурсу було вшанування творчої спадщини Т.Г. Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, підвищення мовної освіти в Україні.

Проведення конкурсу викликало в учасників прагнення ще більше досліджувати невичерпні скарбниці невмирущого слова Великого Кобзаря.

Гідно представила команда юних філологів Гайсинський район в області. У ІІІ етапі Конкурсу ім. Т.Г. Шевченка, який відбувся 28.10.2017 року, узяли участь 6 школярів, 5 із них стали призерами:

Плахотнюк Дарина - учениця 5 класу НВК: СЗШ І-ІІІ ступенів-гімназії, ІІІ місце;

Панасюк Марія - учениця 6 класу НВК: СЗШ І-ІІІ ступенів-гімназії, І місце;

Рудик Яна - учениця 6 класу НВК: Гайсинської СЗШ-інтернат І-ІІІ ступенів-гімназії, ІІ місце;

Турок Ірина - учениця 9 класу НВК: Гайсинської СЗШ-інтернат І-ІІІ ступенів-гімназії, ІІ місце;

Ковчежнюк Володимир - учень 11 класу НВК: СЗШ І-ІІІ ступенів-гімназії, ІІІ місце.

05 листопада 2017 року на базі НВК: СЗШ І-ІІІ ступенів-гімназії м. Гайсин відбувся ХVIII Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П. Яцика, у якому взяло участь 148 школярів 3-11 класів із 37 навчальних закладів, 9 (6,1%) із них стали переможцями, 37 (25%) учнів - призерами.

Метою конкурсу є утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед української молоді, виховання поваги до культури та традицій рідного народу.

18 листопада 2017 року команда юних знавців української мови захищатиме честь Гайсинського району в області.

Обидва конкурси пройшли в районі організовано, роботи учасників якісно та вчасно перевірені членами журі. Протоколи виставлені на сайті управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської райдержадміністрації.

20171105 094128