onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — День захисника України

У переддень святкування Дня захисника України, з метою вшанування мужності та героїзму, захисників незалежності і територіальної цілісності, військових традицій Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу учнівської молоді в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах району проведені різноманітні заходи: зустрічі з учасниками АТО, козацькі ігри, уроки мужності, години спілкування, вікторини, виставки малюнків, акції «Лист солдату», «Патріоти України», «Грані добра». У шкільних бібліотеках навчальних закладів оформлені виставки світлин, присвячені подвигам захисників України «Герої не вмирають».

Покрова

СЗШ І-ІІІ ст. №5 м. Гайсин