onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Триває Місячник Цивільного захисту населення

У Гайсинському районі проходить "Місячник Цивільного захисту". У рамках місячника у навчальних закладах району проводяться заходи з метою роз'яснення державної політики, спрямованої на забезпечення безпеки та захисту населення і територій, матеріальних і культурних цінностей та довкілля від негативних наслідків надзвичайних ситуацій, їх попередження, навчання населення поводженню в екстремальних умовах, пропаганда діяльності єдиної державної системи цивільного захисту та її структурних підрозділів.

У НВК:Гайсинська СЗШ-інтернат І-ІІІ ст. - гімназія провели змагання "Знати, щоб навчити". Однією з основних задач кожного педагога є збереження життя та здоров’я його вихованців. А щоб навчити дітей безпечної поведінки, вчителі самі повинні вміти і знати, як діяти у надзвичайних ситуаціях. З цією метою у НВК для педагогів та технічних працівників були організовані змагання «Знати, щоб навчити».

У змаганнях брали участь 8 команд:

• «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» - команда МО вчителів природничого циклу;
  • «Малібо» - команда МО вчителів фізико-математичного циклу;
  • «Дівчатка-рятівниці» - команда МО вчителів іноземної мови;
  • «ЗВ» - команда МО вчителів гармонійного циклу;
  • «Рятівники» - команда МО вчителів-філологів;
  • «Гавана» - команда МО вчителів початкових класів;
  • «Мами інтернатні» - команда МО вихователів інтернатних груп;
  • «Помічники» - команда технічних працівників.

У запеклій боротьбі перемогу здобули:

І місце – «Гавана» - команда МО вчителів початкових класів,

ІІ місце – «ЗВ» - команда МО вчителів гармонійного циклу,

ІІІ місце – «Рятівники» - команда МО вчителів-філологів та «Мами інтернатні» - команда МО вихователів інтернатних груп.