onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Кузьминецькі школярі привезли ГРАН-ПРІ

З 4 по 6 жовтня в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді пройшов Всеукраїнський дитячий фестиваль «Україна – сад». З різних областей приїхали вихованці гуртків «Юні садівники». Вони представили кращі свої здобутки на виставці-презентації дитячих творчих об’єднань садівничого профілю. Школярі Гайсинщини (СЗШ І-ІІІ ст. с. Кузьминці) захищали там честь Вінницької області.
За участі провідних фахівців в галузі садівництва пройшла науково-практична конференція дослідницько-виробничої діяльності у садівництві.
Учні СЗШ І-ІІІ ст. села Кузьминці Гайсинського району: Ляшенко Анна і Лісянець Максим з учителькою біології Кочерягіною Н. П. представили виставку-звіт «Щедрість юннатівського саду». За рішенням журі команда нагороджена ГРАН-ПРІ конкурсу за вагомий внесок у розвиток юннатівського садівництва, просвітницьку діяльність у галузі садівництва.

мееееееее

кууууууууууу