Відповідно до плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту районної державної адміністрації 6 жовтня 2017 року на базі СЗШ І-ІІІ ступенів с.Кузьминці відбулося засідання районної школи молодого керівника. В роботі школи взяли участь новопризначені директори шкіл, заступники директорів з навчально-виховної роботи СЗШ І-ІІІ ступенів с.Бубнівка, Нараївка, Губник, Кисляк, Михайлівка.

     В ході засідання з молодими керівниками проведено семінар-практикум з питань ведення ділової документації навчального закладу. Завідувач районного методичного кабінету В.П. Сич ознайомив молодих керівників із вимогами Інструкції з ведення ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах, акцентував увагу на окремих питаннях діловодства, здійснення внутрішкільного контролю.

     Майстер – клас управлінської діяльності та навчальний практикум з питань ведення основної документації школи для молодих керівників провела директор СЗШ І-ІІІ ступенів с.Кузьминці С.Г. Волошанюк. Молоді керівники також ознайомились з роботою навчальних кабінетів школи, мали можливість поспілкуватись із досвідченими педагогами, дітьми, в ході проведеної екскурсії відвідали шкільний сад, ігрові майданчики, зелений клас.

     Слухачі школи поділилися враженнями про свої перші кроки на посаді, форми роботи з педпрацівниками.  

   Організатори семінару та молоді керівники шкіл району щиро вдячні Світлані Григорівні Волошанюк за практичну допомогу в оволодінні навичками керівництва та управління сучасним загальноосвітнім навчальним закладом.

Заставнаіоіавноівао

IMG 4106

IMG 4108

IMG 4112

IMG 4119

IMG 44120