onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — XI Всеукраїнський зліт шкільних лісництв

З 27 по 29 вересня делегація СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин, переможці обласного конкурсу шкільних лісництв, захищала честь Вінницької області на одинадцятому  Всеукраїнському зльоті шкільних лісництв у місті Житомирі.

Відкриття змагань проходило на базі Житомирського національного агроекологічного університету. У цьогорічних змаганнях участь брали 23 команди. Розпочинаючи  роботу, гості та учасники зльоту оглянули презентаційні матеріали шкільних лісництв із всієї України та приймали вітання від очільника обласного управління лісового і мисливського господарства Андрія Курінського.   28 вересня школярі мали можливість відвідати Баранівське державне лісове господарство та Баранівську гімназію, на базі якої відбувася захист науково – дослідницьких робіт. Велике враження на всіх справив музей ім. С.П. Корольова.

Під завісу Всеукраїнських щорічних змагань шкільних лісництв, юні лісівники зі всієї України взяли участь у безпрецедентній акції – закладання Алеї єдності лісівників.    Усі команди - учасники заклали Алею, аналогів котрої не існує! 23 туям дали нове життя – вони стали символом єднання і одностайності всіх лісівників, що оберігають найдорожчий скарб нашої планети - ліс. Команди  із натхненням демонстрували свої вміння висадки декоративних дерев. А завершилась подорож пізнавальною екскурсією по туристично – рекреаційному маршруту Станишівського лісництва.

За рішенням журі команда юних лісівників СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсина у складі: Денис Тульчій, Юлія Луценко, Юлія Кандала на чолі із наставниками Галиною Мигидюк та Оксаною Юрченко виборола почесне І місце на одинадцятому  Всеукраїнському зльоті шкільних лісництв.

22222SLET 02.10.2017 5151

SLET 02.10.2017 5109