onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Спартакіада з футболу серед дівчат

Спартакіаду школярів Гайсинського району розпочали дівчата. Вони змагались з малого футболу (СЗШ І-ІІІ ст.) та міні-футболу (СЗШ І-ІІ ст.).

Дівчата СЗШ І-ІІ ст. змагались з міні-футболу на новому майданчику зі штучним покриттям стадіону «Дружба». П'ять команд проводили ігри за коловою системою. За результатами фінальних ігор місця розподілились так: І місце – СЗШ І-ІІ ст. с. Ярмолинці (вчитель Ластівка С.І.), ІІ місце – СЗШ І-ІІ ст. с. Мітлинці (Педоренко С.І.), ІІІ місце – СЗШ І-ІІ ст. с. Грузьке (Охріменко Ю.М.).

Змагання з малого футболу серед дівчат сільських СЗШ І-ІІІ ст. проходили в 2-х групах на стадіонах заводу «Бета» та НВК: інтернат-гімназія. Перші дві команди з кожної підгрупи розіграли призові місця. В грі за третє місце дівчата СЗШ І-ІІІ ст. с. Зятківці (вчитель Дубовий В.В.) переграли своїх суперниць з Степашок (Верзун В.В.). Переможцями Спартакіади стали футболістки СЗШ І-ІІІ ст. с. Куна (вчитель Дмитришин С.М.), які в серії пенальті перемогли команду СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів (вчитель Дудіч В.М.).

Переможця серед шкіл м. Гайсин по коловій системі виявляли 5 команд. Всі ігри проходили в напруженій боротьбі, про що свідчать сім нічийних результатів в десяти іграх. За результатами дводенних змагань перемогли дівчата НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – гімназія (вчитель Горбатюк М.П.). Друге місце виборола команда НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – ліцей (вчитель Требенко Т.Г.) завдяки перемозі в зустрічі з командою НВК: Гайсинська СЗШ – інтернат І-ІІІ ст. – гімназія (вчитель Демидась В.В.), яка зайняла ІІІ місце.

В змаганнях дівчат з футболу взяли участь школярки з 19 шкіл району (208 учасників).