На виконання плану управління освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації на ІІІ квартал 2017 року відбувся зліт юних туристів-краєзнавців Гайсинщини, присвячений Всесвітньому Дню Туризму. На урочистому відкритті туристичних змагань учасників зльоту привітав старший інспектор відділу з питань реалізації державної політики в галузі освіти Левандовський Я.В. та голова Гайсинської громадської організації «Федерація туризму» В. Є. Мандрик. На старт вийшли 19 команд із 17 навчальних закладів району: НВК: інтернат-гімназія, НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – гімназія м. Гайсин, СЗШ І-ІІІ ст. №2, № 3, №4, №5 м. Гайсин, СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів, с. Степашки, с. Губник, с. Бубнівка, с. Харпачка, с. Чечелівка, СЗШ І-ІІ ст. с. Грузьке, с. Рахни, с. Гунча, с. Лад. Хутори, команда районного Будинку школярів та молоді. Змагання проводились відповідно до «Положення про відкритий турнір юних туристів-краєзнавців Гайсинщини, присвячений Всесвітньому Дню туризму» і включали такі види: техніка пішохідного туризму (хлопці, дівчата), техніка велосипедного туризму (хлопці, дівчата), в’язання туристських вузлів, визначення азимутів, встановлення намету, вкладання рюкзака, конкурс емблем та конкурс туристичних газет.

Переможцями зльоту стали:

Велофігурка (дівчата)

І місце - Погребняк Анастасія (СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин)

ІІ місце - Бєлінська Вікторія (СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин)

ІІІ місце - Котик Вікторія (СЗШ І-ІІІ ст. с. Харпачка)

Велофігурка (хлопці)

І місце - Скарженюк Ярослав (СЗШ І-ІІІ ст. с. Чечелівка)

ІІ місце - Погородній Юрій   (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – гімназія м. Гайсин)

ІІІ місце - Кащук Богдан   (СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин)

ТПТ (хлопці)

І місце - Таран Олександр (СЗШ І-ІІ ст. с. Лад. Хутори)

ІІ місце - Войтюк Василь (СЗШ І-ІІ ст. с. Грузьке)

ІІІ місце - Площенко Владислав (СЗШ І-ІІІ ст. №2 м. Гайсин)

ТПТ (дівчата)

І місце - Царенко Оксана (СЗШ І-ІІ ст. с. Грузьке)

ІІ місце - Підлужняк Анастасія (СЗШ І-ІІІ ст. с. Степашки)

ІІІ місце - Сіберко Діана (СЗШ І-ІІІ ст. № 3 м. Гайсин)

Визначення азимутів

І місце - Стецько Олександр (СЗШ І-ІІІ ст. с. Губник)

ІІ місце - Совенко (Олег СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів)

ІІІ місце - Шерстяк Богдан (СЗШ І-ІІІ ст. с. Бубнівка)

Вкладання рюкзака

І місце - Остапенко Валерій (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. гімназія)

ІІ місце - Шумілова Софія (СЗШ І-ІІІ ст. № 3 м. Гайсин)

ІІІ місце - Совенко Анна (СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів)

Встановлення намету

І місце - СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів

ІІ місце - СЗШ І-ІІІ ст. № 2 м. Гайсин

ІІІ місце - НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія

В’язання вузлів

І місце - Погребняк Анастасія (СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин)

ІІ місце - Щербань Наталія (СЗШ І-ІІІ ст. с. Бубнівка)

ІІІ місце - Войтюк Роман ( СЗШ І-ІІ ст. с. Грузьке)

Конкурс емблем

І місце - СЗШ І-ІІІ ст. № 5 м. Гайсин

ІІ місце – НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – гімназія м. Гайсин

ІІІ місце – НВК: інтернат-гімназія

 

Конкурс туристичних газет

І місце - НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – гімназія м. Гайсин

ІІ місце – СЗШ І-ІІ ст. с. Рахни

ІІІ місце - НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – гімназія м. Гайсин (молодша команда)

P70927-094824

P70927-094817

P70927-094429

P70927-095645

P70927-095837

P70927-100926

P70927-101910

P70927-102052

P70927-102450

P70927-102600

P70927-103605

P70927-103645

P70927-103856

P70927-103908

P70927-105829