onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Розпочались змагання з футболу

Стартували змагання Спартакіади школярів Гайсинського району 2017-2018 навчального року. Першими в боротьбу вступили юні футболісти міста. Після групових ігор команди розіграли місця в залік Спартакіади. В грі за 3-4 місця зустрілись юнаки НВК: СЗШ – гімназія та СЗШ №3. В основний час переможця не виявили, а серії післяматчевих пенальті виграли футболісти СЗШ №3 (вчитель Новаківський О.М.).

За перемогу в турнірі боролись представники НВК: інтернат – гімназії та НВК: СЗШ – ліцей. Цікава гра завершилась з рахунком 3:1 на користь спортсменів ліцею (вчитель Требенко Т.Г.), а команді інтернат – гімназії (вчитель Демидась В.В.) дісталось друге місце.