13 вересня 2017 року в дошкільному навчальному закладі №5 «Факел» (завідувач Павленко К.Г., вихователь-методист Швець О.Б.) відбулося спортивне свято «Майбутнє у наших руках».

Мета спортивного заходу - формування у дітей інтересу до занять фізичними вправами, вміння емоційно реагувати на власні досягнення у руховій сфері, здатності застосовувати руховий досвід шляхом участі у спортивних іграх та змаганнях.

Інструктор з фізичного виховання Кучеренко Н.Т. розробила і організувала спортивне дозвілля для дітей трьох старших груп та їх батьків. В організації заходу допомагали музичні керівники Гнатюк О.Ю. та Гафтонюк Р.І.. На святі були присутні діти всіх вікових груп. До вихованців на свято завітала дівчинка Веселинка,, роль якої виконала практичний психолог Ситнікова Ю.О. Діти груп «Бджілка», «Казка», «Сонечко» (вихователі Гемська О.Ю., Усенко Л.В., Байрак Т.О.) допомагали Веселинці збирати кольори веселки, виконуючи різні завдання.

      Під час ігор, змагань на майданчику панувала атмосфера радості, задоволення, азарту, дружби та взаємодопомоги.

      На завершення свята було організовано флешмоб «Майбутнє у наших руках», учасниками якого були діти, колектив ДНЗ та батьки вихованців.

Новый рисунок

Новый рисунок 1

Новый рисунок 2

Новый рисунок 3

Новый рисунок 4

Новый рисунок 5

Новый рисунок 6

Новый рисунок 7

Новый рисунок 8

Новый рисунок 9

Новый рисунок 10

Новый рисунок 11

Новый рисунок 12

Новый рисунок 13