onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Гурток військово-патріотичного виховання

Сьогодні влада району велику увагу приділяє питанню військово-патріотичного виховання молодого покоління, адже воно має важливе значення для формування у молоді високої патріотичної свідомості, національної гідності, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку щодо захисту національних інтересів України. Тож за сприяння голови Гайсинської райдержадміністрації Владислава Уткіна та управління освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації, за ініціативи громадської організації «Спілка учасників бойових дій АТО Гайсина і Гайсинського району» в районному Будинку школярів розпочав роботу новий гурток - «Військово-патріотичне виховання молоді». 11 вересня у районному Будинку школярів та молоді був організований День відкритих дверей для учнів старших класів загальноосвітніх шкіл міста. Керівник новоствореного гуртка Володимир Валерійович Кривіцький, військовослужбовець, учасник антитерористичної операції, ознайомив відвідувачів з основним напрямом роботи гуртка військово-патріотичного виховання, показав молоді макети зброї, розповів про надання першої невідкладної допомоги при пораненні. Також школярі мали змогу приміряти бронежилети. Володимир Кривіцький зауважив, що програма занять насичена і цікава, вона спрямована на популяризацію здорового способу життя, зміцнення здоров’я дітей, розвиток повноцінної особистості, гармонійної людини, патріота Батьківщини. Гурток працюватиме 6 днів на тиждень.

Інформацію отримано з: http://www.gaysin-rda.gov.ua/component/content/article/2-2013-02-28-13-20-27/5411-2017-09-12-06-40-13.html © www.gaysin-rda.gov.ua