onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Нарада заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району

На виконання плану управління освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації на ІІІ квартал 2017 року на базі районного методичного кабінету проведено нараду заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району. Перед учасниками наради виступила Гудима Н.М. – старший інспектор ювенальної превенції Гайсинського відділу Головного управління Національної поліції у Вінницькій області. Наталя Миколаївна довела до відома статистичні дані про вчинення неповнолітніми злочинів, правопорушень станом на вересень місяць 2017 року, а також наголосила на необхідності проведення спільної профілактичної роботи з учнівською молоддю. На співпраці навчальних закладів і соціальних служб по роботі із дітьми, що проживають у сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах наголосив директор центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Левандовський В.Р. Учитель інформатики НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – ліцей м. Гайсин Поляруш В.М. презентувала матеріали по участі в Міжнародному проекті «Школа молодих спікерів-дебатні клуби» у Вінницькій області. Вікторія Миколаївна розповіла про свої враження від поїздки до Польщі, про систему освіти країни, цікаві, неординарні форми роботи з дітьми. Акцентувала увагу на проведені такої форми роботи з учнівською молоддю, батьками, як дебати. Тему роботи дебатних клубів, участь лідерів району в обласній школі управлінської майстерності продовжила керівник дитячого руху в районі Шевчук Л.В. До уваги учасників наради були представлені презентаційні матеріали по роботі лідерів району у 2016-2017 н.р. та поставлені завдання на 2017-2018 н.р. Про організацію виховної роботи в навчальних закладах у 2017-2018 н.р. доповіла методист РМК Ревкач В.В.

P70912-110816

P70912-090652