onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Інструктивно-методична нарада заступників директорів шкіл

5 вересня 2017 року на базі районного методичного кабінету, під керівництвом завідувача РМК Сича В.П, відбулася інструктивно – методична нарада заступників директорів шкіл з навчальної роботи.

В ході наради розглянуто ряд питань, що стосуються організованого початку нового навчального року, методичного забезпечення навчально-виховного процесу, охорони праці та безпеки життєдіяльності, методичної роботи з учителями, організації курсів підвищення кваліфікації, ґрунтовно опрацьовано методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у 2017 – 2018 навчальному році.

В роботі наради взяли участь та виступили перед її учасниками працівники управління освіти, фізичної культури та спорту Нестерук А.В., Левандовський Я.В., районного методичного кабінету Подчос В.М., Ревкач В.В., керівники районних методичних обєднань Ричкова А.М., Живцова Л.Б., Панасюк Н.М, Мехед Л.Є, Ткачук Н.М., Лісова Т.Г., Косенко Н.Я., Корабель Н.М., Бєлай Т.П., Костенко О.В.

1кйапм

2йца