onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Освітяни на районній Дошці Пошани

22 серпня 2017 року з нагоди відзначення Дня незалежності України у сесійній залі районної ради відбулися урочисті збори з нагоди  відкриття районної Дошки Пошани.

За досягнення значних успіхів у праці та з нагоди 26-ї річниці незалежності України визнано кращими і занесено на районну Дошку Пошани: колектив управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської районної державної адміністрації (начальник –  Шрамко Валентина Миколаївна, голова профспілки –  Ревкач Вікторія Вячеславівна), Петренко Оксану Анатоліївну – учителя початкових класів СЗШ І-Ш ступенів с. Чечелівка, Гринчук Лілію Вікторівну – вихователя дошкільного навчального закладу №7 «Берізка» м. Гайсин.

5-4-768x497