onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Поїздка в столицю України

19 червня юні гайсинчани, призери обласних змагань з футболу та волейболу побували в столиці України місті Києві. Екскурсійною поїздкою вони були нагороджені управліннням освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської райдержадміністрації. Подорож була цікавою, пізнавальною та веселою. Учасники екскурсії відвідали Національний музей України у другій світовій війні, пройшлися Маріїнським парком та вулицею Інститутською, побували на Майдані Незалежності, покаталися на фунікулері та в метро. Незабутні враження залишилися в усіх після відвідування НСК «Олімпійський» та перегляду фінального матчу аматорської ліги по футболу.