onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Районний семінар учителів біології та екології

Відповідно до плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту на базі СЗШ І-ІІІ ступенів с.Краснопілка та Гайсинського лісництва 15.06.2017 року проведено районний cемінар - практикум учителів біології та екології. Методична тема семінару:«Організація науково-дослідницької роботи учнівської молоді з біології та екології» - вона була висвітлена у  виступі завідувача районного методичного кабінету Сича В.П.

Вчитель біології СЗШ с.Краснопілка Сидорчук К.Я. провела майстер-клас для учителів району з питань організації роботи шкільних навчально-дослідних ділянок. Юннати СЗШ с.Краснопілка - члени учнівської виробничої бригади презентували свою роботу та досягнення, адже упродовж багатьох років вони займають призові місця в області, тричі були переможцями Всеукраїнського конкурсу УВБ. Учителі біології та екології мали можливість відвідати навчально-дослідні ділянки Краснопільської СЗШ, поспілкуватись із школярами, які займаються дослідницькою роботою, перейняти напрацьований краснопілчанами досвід.

Далі робота вчителів продовжилась в Гайсинському лісництві, тут вивчався досвід співпраці лісівників Гайсинщини та СЗШ №4 м.Гайсина, який з використанням цікавої презентації висвітлили директор школи Сташко І.В., учитель біології Мигидюк Г.Ю, члени шкільного лісництва Шістка Олена та Рогальська Алла. Учителі біології мали нагоду оглянути навчальний клас, лабораторію, відвідати ряд цікавих об’єктів Гайсинського лісництва.

Робота семінару була плідною та змістовною.

ЗаставнавЦМФВМ

1олпдлрс