onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Підсумки районних змагань з туристичного багатоборства

Завершилися районні змагання з туристичного багатоборства серед туристів-краєзнавців Гайсинщини. У чесній боротьбі за рішеням судівської колегії переможцями змагань стали:

І місце – СЗШ І-ІІІ ст. с. Бубнівка

ІІ місце – СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів

ІІІ місце – СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин.

Вітаємо команди із перемогою!

На урочистому закритті змагань начальник управління освіти, фізичної культури та спорту Шрамко В.М. вручила грамоти переможцям в окремих видах та командам-переможцям. Завдяки спонсорській допомозі заступника генерального директора ТОВ «Укрпромінвест-агро» Шульги А.О., директора ДП ЗАТ Теувес Холдінг «Тегра Україна ЛТД» Діденка О.В. та директора ПП «Будівельник» Волошанюка Р.О. переможці змагань були відзначені грошовими винагородами, які вручила голова районної організації профспілки працівників освіти Оріховська В.І.

З гарними враженнями, настроєм та надією на нову зустріч діти поверталися додому!