onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Табір "Козацька фортеця" НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - гімназія м. Гайсин

Літо - найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року. Літо - це час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів.

Ми любимо сонце і квіти
І літо нам шле свій привіт!
Ми роду козацького  діти,
Землі української цвіт!

З таким девізом працює табір відпочинку з денним перебуванням "Козацька фортеця" при НВК:СЗШ І-ІІІ ступенів – гімназії м. Гайсин.

Директор школи Гридзь С.М. та начальник табору Шендерук Г.С.

"Healthy and Happy"

З метою популяризації вивчення іноземних мов та удосконалення мовленнєвої компетенції учнів  у гімназії на базі табору відпочинку з денним перебуванням дітей організовано англомовний загін "Healthy and Happy".

День дружби  у таборі пройшов під гаслом «У нашій дружбі – наша сила».

Вихованці малювали портрети своїх друзів, писали  листи – побажання, взяли участь у хіт – параді пісень про дружбу, який закінчився веселим флешмобом.