onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Робота пришкільного табору "Нащадки козаків" СЗШ І-ІІІ ст. с. Кузьминці

Пришкільний відпочинковий табір «Нащадки козаків» СЗШ І-ІІІ ст. с. Кузьминці директор Волошанюк С.Г. та начальника табору Ремезюк Г.І. працює цікаво та змістовно для дітей.

29 травня розпочав свою роботу із збору дітей, інструктажу з БЖД, ранкової зарядки,  ознайомленням із планом роботи на день. Рій №1, «Козачата», весело готувалися до завтрашнього свята  - Дня захисту дітей, рій №2, «Козацький гарт», у рамках  Року математики взяли иучасть у  цікавій математичній вікторині, розгадували математичні кросворди.

Відповідно до плану  роботи був проведений

конкурс малюнка "Наше щасливе дитинство".

Усіх дітей і дорослих об'єднало Коло Миру.

Чарівні слова відкривають серця

До всіх сердець, як до дверей,

Є ключики малі,

Їх кожен легко підбере,

Якщо йому не лінь.

Ти, друже, мусиш знати їх,

Запам'ятать не важко

Маленькі ключики твої  - "Спасибі" і " Будь ласка"!

Ключики ці дійсно є чарівними. Вони відкривають людські серця. Члени пришкільного табору говорили про чемність. У цікаву гру-подорож запросили "Козачата" з вихователем Бандурою О.О. Діти пригадували безліч ввічливих слів і збирали їх у "Чарівну скриньку". Це були слова-вітання вранці і ввечері, слова пошани, подяки. А ще сьогодні  був конкурс малюнків, в якому активну участь взяли  усі члени табору і смачнющий обід! Так пройшов ще один день життя відпочинкового табору у школі.

Спортивні змагання «Спорт збирає друзів», які відбулися  між роями «Козачата» та «Козацький гарт» у відпочинковому таборі, дали змогу дітям показати свої фізичні здібності, сприяли виробленню навичок здорового способу життя, зміцненню здоров’я дітей. Вихованці табору отримали багато позитивних емоцій та хороший настрій. Адже рухливі ігри - важливий засіб всебічного виховання дитини, і правильно підібрані ігрові дії  сприяють гармонійному розвитку організму,  ефективно впливають на діяльність серцево-судинної, дихальної та інших систем організму, збуджують апетит та сприяють міцному сну.