onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Районні змагання з туристичного багатоборства серед туристів-краєзнавців Гайсинщини

На виконання плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації на ІІ квартал 2017 року 06 червня розпочалися щорічні районні змагання з туристичного багатоборства серед туристів-краєзнавців Гайсинщини. Близько 100 учасників із 8 навчальних закладів району (СЗШ І-ІІІ ст. № 3, № 4 м. Гайсин, СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів, с. Чечелівка, с. Бубнівка с. Куна, СЗШ І-ІІ ст. с. Грузьке, с. Гунча) та районного Будинку школярів вийшли на старт змагань. На урочистому відкритті туристів від голів районної державної адміністрації В.А. Уткіна та райради Г.І. Борового та від себе особисто  привітала начальник управління освіти, фізичної культури та спорту Шрамко В.М. Валентина Миколаївна зазначила, що влада району всіляко підтримує туристичний рух на Гайсинщині, у цьому році вже закуплено туристичного спорядження на суму 100 тис. грн. та на 30 000 грн. проводиться закупівля комплексу електронної системи відмітки.

Впродовж трьох днів свої вміння будуть демонструвати школярі у таких видах змагань: спортивне орієнтування, водний туризм, краєзнавство, техніка пішохідного туризму. Бажаємо командам успішних стартів та результативного фінішу!