onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Свято для дітей Кунківської об’єднаної територіальної громади

31 травня 2017 року, у переддень Міжнародного дня  захисту дітей на території Кузьминецької сільської ради відбулося справжнє дійство. У гості до школярів - кузьминчан приїхали ровесники із сіл об'єднаної Кунківської територіальної громади: Мітлинець, Носовець, Косанового, Кунки. Разом із своїми наставниками вони були активними учасниками свята. Всі присутні мали можливість отримати солодкі призи, їх частували смачним морозивом. За ініціативи виконуючої обов'язки старости с.Кузьминці Людмили Петрівни Щасливої, за сприяння меценатів  свята  ТОВ "Кузьминецьке" (Генеральний директор Гораєвський Леонід Юліксович) свято вдалося на радість і втіху малечі та й дорослим.

Фоторепортаж зі свята:

Ведучі святкового дійства Вікторія Буковська та Ілля Токарєв

Вітання  Щасливої Л.П.

Вітання  начальника управління освіти, фізичної культури та спорту

В.М. Шрамко

Конкурси, розваги, солодощі та багато - багато позитивних емоцій!..