onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Конкурс молодих учителів «Надія – 2017»

Двадцять років минуло з того часу коли на Гайсинщині відбувся перший конкурс молодих учителів, який тоді назвали «Надія». Назва конкурсу не була випадковою, адже саме з надією пов’язується життя юних, енергійних молодих учителів, які щороку вливаються в педагогічний колектив нашого району.

Учасниками цьогорічного конкурсу «Надія», який відбувся 12 травня 2017 року, стали 6 молодих педагогів: К.В. Рибочка та С.О. Милий із НВК:СЗШ І-ІІІ ступенів – гімназія м. Гайсин, О.О. Акімова із НВК:СЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей м. Гайсин, Т.А. Подчос із СЗШ І-ІІІ ступенів №4 м. Гайсин, М.О. Стратій із СЗШ І-ІІІ ступенів с. Карбівка та А.С. Скрипник із НВК: СЗШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ с. Бондурі. Цього року конкурс проводився на базі СЗШ І-ІІІ ступенів с. Кузьминці – педагогічний та учнівський колектив школи, під керівництвом директора С.Г. Волошанюк, старанно готувалися до зустрічі з молодими учителями, колегами з інших навчальних закладів. Гарний початок конкурсу та святковий настрій його учасникам створили ведучі – О.І. Лісянець та М.В. Хомжа. Завідувач РМК В.П. Сич виступаючи перед присутніми здійснив короткий екскурс у 20-річну історію конкурсу. А далі були змагання. За допомогою конкурсів «Впізнай казкового героя», «Тест з підтекстом», «Авторська презентація», «Честь мундиру», «Міцний горішок», «Серце віддаю дітям», «Мої захоплення та уподобання» молоді учителі відкривали грані свого педагогічного таланту і переконали присутніх в тому, що вони є достойною зміною дружнього, працьовитого колективу освітян Гайсинщини. Члени журі виставили конкурсантам високі бали, визначити переможця було важко, усі цьогорічні учасники заслуговували на звання переможця, але конкурс є конкурс – його підсумки підбила начальник управління освіти, фізичної культури та спорту В.М. Шрамко. Коли Валентина Миколаївна оголосила переможця, а ним став С.О. Милий – учитель іноземних мов НВК:СЗШ І-ІІІ ступенів – гімназія м. Гайсин, присутні схвально зустріли рішення журі, адже їх глядацькі симпатії співпали з думкою журі. Всі учасники конкурсу були відзначені Дипломами управління освіти, фізичної культури та спорту, Районного методичного кабінету та памятними подарунками від районної організації профспілки працівників освіти. Традиційно свято завершилось виконанням пісні «Хай живе надія!, яка вселила в серця всіх його учасників та гостей   надію в завтрашній день, в щасливе майбутнє під мирним небом, в нові зустрічі з молодими творчими педагогами. Їм хочеться побажати: хай плідними будуть ваші перші жнива, хай нелегка учительська доля приносить радість від спілкування з учнями, хай швидко проходять хвилини розчарування. Успіхів вам і творчих злетів!

Заставна

7.А