onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Виїзний семінар вчителів зарубіжної літератури

Відповідно до плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту 11 травня 2017 року вчителі зарубіжної літератури, в рамках семінару присвяченого вивченню творчості видатного французького письменника  Оноре де Бальзака, здійснили поїздку до с. Верхівня Ружинського району Житомирської області. У цьому мальовничому селі є легендарна споруда – Палац Ганських, сьогодні тут розміщується музей відомого письменника. Для учасників семінару по садибі була організавана цікава екскурсія, яка тривала півтори години й включала: власне музей, ошатну бальну залу, усипальницю Ганських та парк. У музеї вчителі захопились експозицією, яка розповідає про господарів цього дому та велике кохання Евеліни Ганської й Оноре де Бальзака, відвідали три скромні кімнати: вітальню, робочий кабінет, спальню - саме тут гостював і творив великий французький письменник.

Заставнадламродсор