onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Школярі міста Гайсин взяли участь у святковому концерті

Напередодні Дня Перемоги Гайсинська районна ветеранська організація святкувала 30-річчя з дня її утворення. Привітати з ювілеєм створення однієї з найчисельніших громадських організацій району 5 травня до районного будинку школярів та молоді завітало багато почесних гостей. До вітального слова були запрошені голова районної державної адміністрації Владислав Уткін та голова районної ради Григорій Боровий. З найщирішими словами вдячності та глибокої поваги звернувся до присутніх голова райдержадміністрації Владислав Анатолійович: «В цьому залі сьогодні присутні представники чотирьох поколінь: покоління, яке вибороло для нас перемогу у Другій світовій війні, покоління, яке відбудовувало в повоєнні роки державу і забезпечило нам щасливе дитинство, покоління, яке стояло у джерел створення незалежної держави України і зовсім молоде покоління, яке, в свою чергу, буде розвивати і зміцнювати нашу країну. Наша сила - в єднанні поколінь.» Також голова райдержадміністрації висловив переконання, що для більшості українців сьогодні для щастя потрібна перемога і мирне небо над головою. Владислав Анатолійович подякував ветеранам, учасникам бойових дій у Другій світовій війні, за перемогу над нацизмом, ліквідаторам аварії на ЧАЕС, за перемогу над атомом, ветеранам війни в Афганістанні та учасникам бойових дій в АТО за патріотизм і  виконання свого військового обов’язку. «Бережімо пам'ять, бережімо людські цінності, цінуймо свою державу, примножуймо здобутки заради майбутніх поколінь. Зі святом Перемоги!» - зауважив Владислав Уткін. Голова районної ради Григорій Боровий зазначив: «Українці в роки Другої світової війни проявили героїзм та патріотизм захищаючи рідну землю від нацистів. Не шкодуючи себе, свого здоров’я і навіть життя, заради довгоочікуваної перемоги. Сьогодні на Сході держави ведеться гібридна, не менш кривава війна з російським агресором. Військовослужбовці, добровольці, учасники бойових дій в АТО сьогодні проявляють величезну мужність в обороні рідної землі від кремлівської агресії. Вірю, що перемога буде за нами. Адже українці – сильний народ, який переміг ворога в роки Другої світової і переможемо ворога сьогодні, заради кращого і світлого майбутнього наших дітей.» Очільники району вручили Почесні грамоти та грошові винагороди представникам ветеранських організацій за вагомий внесок у розвиток ветеранського руху району, патріотичне виховання молоді та з нагоди 30-річчя утворення ветеранської організації. Голова районної ветеранської організації Леонід Гоц та голова міської ветеранської організації Микола Галузинський привітали присутніх зі святом та відзначили  найактивніших учасників ветеранського руху району. Після урочистої частини прозвучали музичні вітання учасників художньої самодіяльності районного будинку культури.

Інформацію отримано з: http://gaysin-rda.gov.ua/component/content/article/2-2013-02-28-13-20-27/4979-30-.html © www.gaysin-rda.gov.ua

dsc 0337