onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — День цивільного захисту в школах району

Відповідно до плану основних заходів підготовки цивільного захисту Гайсинського району в 2017 році, плану роботи управляння освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської РДА з метою покращення роботи з цивільного захисту в загальноосвітніх закладах району, з метою практичного закріплення теоретичних знань, умінь та навичок з питань безпеки життєдіяльності, основ здоров’я,  цивільного захисту, а також практичної перевірки здатності учнівських колективів, педагогічних працівників і обслуговуючого персоналу навчальних закладів грамотно та чітко діяти у разі загрози або виникнення  надзвичайних,  несприятливих побутових або нестандартних ситуацій, 28 квітня 2017 року в загальноосвітніх навчальних закладах освіти Гайсинського району був проведений «День цивільного захисту», з практичним відпрацюванням порядку дій у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій.

Цей день спрямований на навчально-виховну роботу з учнівською молоддю у сфері безпеки життєдіяльності та одержання знань, умінь і навичок, формування поведінки з метою запобігання виникненню ризику для життя і здоров'я людей.
     У ЗНЗ району були проведені шкільні лінійки з ЦЗ, практичні заняття з виготовлення найпростіших індивідуальних засобів захисту органів дихання, показові заняття учнів старших класів по використанню засобів індивідуального захисту органів дихання та шкіри. Практично відпрацьовані дії особового складу по сигналу «Увага, всім!», проведено тренувальні заняття невоєнізованих формувань по діях в різних ситуаціях та наданню першої долікарської допомоги, перевірено практичне виконання нормативів особовимскладом.

У ході даних заходів  практично відпрацьовано з учнями, за їх віковими категоріями,  знання і навички,  отримані під час вивчення теорії з основ здоров’я, безпеки життєдіяльності і цивільного захисту та  досягнуто злагодженості у роботі педагогічних колективів, учнів та обслуговуючого персоналу  навчальних закладів, як об’єкта  цивільного захисту  при виконанні заходів щодо попередження і реагування на надзвичайні, нестандартні ситуації та в умовах загрози і вчинення терористичного акту.

НВК: СЗШ І-ІІІ ст.- гімназія м. Гайсин

СЗШ І-ІІІ ст. №2 м. Гайсин