onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Тиждень народознавства «Любіть Україну вишневу свою»

В рамках обласного тижня народознавства «Любіть Україну вишневу свою» на базі Вінницької обласної станції юних натуралістів був проведений збір-конкурс юних майстрів народних ремесел «Поділля. Творчість. Діти». Учні СЗШ І-ІІІ ступенів с. Чечелівка взяли участь в 3 номінаціях:

-         різьба по дереву (Конигін Сергій, 11 клас);

-         витинанка (Третяк Вероніка, 9 клас);

-         народна вишивка (Цимбалюк Софія, 4 клас)

Всі учні виконали конкурсні завдання на високому рівні і стали призерами, виборовши треті місця в кожній творчій лабораторії. В цей же день була започаткована акція «Скарбниця здоров'я», мета якої – висадити лікарські рослини, щоб в подальшому розмножити їх і передати в лісництва області для масової висадки. Призначення «Скарбниці здоров'я» - збір рослинних чаїв для воїнів АТО. В акції брали участь заступник директора Департаменту – начальник управління загальної середньої, дошкільної освіти та виховної роботи Буняк В.В., заступник начальника управління загальної середньої, дошкільної освіти та виховної роботи – начальник відділу позашкільної освіти, виховання та шкіл-інтернатів Лісогурська Т.І., представники волонтерських і партнерських організацій, воїни АТО, учні шкіл з кожного району Вінницької області. Гайсинський район представляв учень 5 класу СЗШ І-ІІІ ступенів с. Чечелівка Лісовий Вадим, який на ділянці свого району висадив чебрець. Юнати інших районів висаджували м’яту, мелісу, деревій, ромашку лікарську, конвалії, медунку тощо. Екологічно-патріотичний запал передався всім, тому до участі в акції долучилися гості заходу, керівники команд, працівники станції. Кожен старався дотриматись технології посадки: зробити правильної глибини ямки, полити, посадити, загорнути, а потім ще й сфотографуватися біля посаджених рослин на згадку про участь в такій потрібній акції.