onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Військово-спортивна, патріотична гра українського козацтва «Сокіл» («Джура»)

На виконання плану управління освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації на ІІ квартал 2017 року 27 квітня на базі НВК: Гайсинська СЗШ - інтернат І-ІІІ ст. - гімназія проведено ІІ районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). На урочистому відкритті гри були присутні: голова районної ради Боровий Григорій Іванович, начальник управління освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації Шрамко Валентина Миколаївна, заступник командира військової частини – польова пошта В 1119 з морально-психологічного забезпечення майор Лебедєв В’ячеслав Анатолійович, учасники антитерористичної операції на Сході країни - майор Данилюк Володимир Іванович, солдат Рогульський Сергій Олександрович, капітан, кіборг Донецького аеропорту Лісовий Борис Іванович, старший сержант, кіборг Донецького аеропорту Красножон Ігор Олександрович, вчителі предмету «Захист Вітчизни» шкіл району. 150 учасників урочистою ходою під звуки козацького маршу вишикувалися на плацу, готові до проведення гри. Із вітальними словами до присутніх звернулися Боровий Г.І. , Шрамко В.М., майор Данилюк В.І. та головний суддя змагань Охріменко Ю.М. Пісенне вітання всім джурам надіслала вчитель музичного мистецтва СЗШ І-ІІІ ст. с. Кунка Годованюк Тетяна Михайлівна.

На старт змагань вийшли команди навчальних закладів: НВК: інтернат-гімназія, НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – ліцей, НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – гімназія, СЗШ І-ІІІ ст. № 4, НВК: СЗШ І-ІІІ ст. –ДНЗ с. Бондурі, СЗШ І-ІІІ ст. с. Куна, с. Кисляк, с. Губник, с. Кузьминці, с. Краснопілка, с. Кіблич, с. Бубнівка, с. Гранів, с. Носівці, с. Харпачка, с. Чечелівка, СЗШ І-ІІІ ст. ім. Г.Т. Танцюри с. Зятківці.

В залік патріотичної гри увійшли такі види:

- «Ватра» – творчо-мистецьке представлення рою;

- «Впоряд»(стройова підготовка) - оцінка зовнішнього вигляду, одностроїв, організованості та якості виконання впорядових наказів, виконання маршової патріотичної пісні (творче завдання);

- «Відун» – інтелектуальна вікторина з історії України, доби козаччини, українських військових формувань різних епох;

- «Туристсько-спортивна смуга перешкод» - подолання перешкод на пересіченій місцевості;

- «Стрільба» - виконання стрільб з пневматичної зброї;

- «Рятівник» - практичне завдання з елементами рятувальних робіт та надання долікарської допомого. Тестові завдання по наданню першої допомоги при опіках, кровотечах, ураженню струмом та інш.

- «Перетягування линви».

Відповідно до протоколів, переможцями в окремих видах змагань стали

Ватра

І місце –   НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – гімназія м. Гайсин