onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Гайсинчани серед переможців у кущовому етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників

Відбувся XXIII кущовий етап Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежників у м. Бершадь. На сцені районного будинку культури продемонстрували свою майстерність юні пожежники з 5-ти районів та 1 міста: Гайсинського, Чечельницького, Бершадського, Теплицького, Немирівського та м. Ладижин.
Учасники фестивалю у виступах показали свої знання правил безпечної поведінки та протипожежної безпеки, відповідальність за збереження навколишнього середовища, популяризували активний і здоровий спосіб життя, висвітлювали діяльність оперативно-рятувальної служби.
Гайсинський район представляла команда « Сигнал» НВК: Гайсинської СЗШ-інтернат І-ІІІ ст. – гімназії. У складі команди: Рибаченко Юлія ( 10-б клас), Рибаченко Артем ( 6-б клас), Ревкач Катерина ( 6-б клас), Анікеєнко Олександр (10-б клас), Анікеєнко Софія ( 6-б клас), Адамчук Тамара (9-а клас).
За умовами кущового етапу, на обласний конкурс із 6 команд відбирається тільки дві. У цьому році фортуна посміхнулася командам із Чечельницького та нашого Гайсинського району – на думку членів журі, їхні виступи були найзмістовнішими та відзначалися актуальністю, чіткістю й оригінальністю.

Бажаємо успіхів нашій команді у подальшій боротьбі.

1492689550 17973758 1934053450251076 3832030155782751280 o

dyup4