onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Зустріч з французькими ровесниками у СЗШ № 4 міста Гайсина

Традиційно щороку починаючи з 2008 року школа № 4 міста Гайсина зустрічає французьких студентів та викладачів.
     Цьогоріч 34 студенти аграрного ліцею м. Ресен та їх викладачів завітали на Гайсинщину.
    Учні школи та учителі провели цілий ряд цікавих та змістовних заходів для гостей, залучали їх до участі. Це створило атмосферу довіри, дружби, а емоції переповнювали усіх.
    Гості із Франції відвідали тваринницьку ферму с. Краснопілки, якою були надзвичайно вражені. Адже це учні сільськогосподарського ліцею – майбутні фермери.
   Юні лісівники школи познайомили французьких друзів з роботою шкільного лісництва «Паросток», провели екскурсію.
    На шкільній лінійці французькі гості були представлені усім присутнім. Від імені французької делегації Клод Фарабе вручив подарунки. А учні підготували для них концерт французькою мовою.
   Не менш цікавою була екскурсія на Гайсинський молокозавод, де гості мали можливість порівняти особливості виробництва сиру в Україні та Франції. Завершився візит спортивними змаганнями з волейболу та футболу. Футбольний матч «Гайсинська СЗШ №4-ліцей Рессен» закінчився з рахунком 2:2.
    Із сумом розлучалися, але надія на зустріч у Франції засяяла зі звісткою про безвізовий режим для України.

lrCzLIX0v-E

mmn-19X9s70