onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Районне методичне об’єднання музичних керівників

Відповідно до плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської райдержадміністрації 12 квітня 2017 року відбулось засідання районного методичного об’єднання музичних керівників на базі дошкільного навчального закладу №4 «Зірочка» (завідувач Бубновська Л.Ф., вихователь-методист Мошноріз О.І.).

Основними питаннями, які розглядались у ході роботи РМО, були «Гармонізація внутрішнього світу дошкільників засобами активної музичної творчості», «Арт-терапевтичний вплив дитячого ранку», перегляд відкритого заняття «Веселковий день народження».

Керівник методичного об’єднання Гнатюк О.Ю. підготувала презентацію щодо використання арт-терапевтичного впливу під час дитячих ранків на дошкільників, детально зупинилась на доцільності вибору теми, матеріалу, арт-терапевтичних компонентів (музикотерапії, казкотерапії, образно-рольовій драмотерапії).

Музичний керівник ДНЗ №4 «Зірочка» Ковтонюк Н.Є. провела з дітьми старшої дошкільної групи відкрите заняття, мета якого – активізація музично-рухової та мовленнєвої діяльності дітей, долучення їх до елементів процесу музичної імпровізації, створення атмосфери емоційної насиченості, викликати бажання дошкільників бути активними учасниками в іграх «Випікаємо пиріг» (тілесно-орієнтовна терапія), «Різнобарвні настрої»,пластичному етюді «Букет для друзів», хореографічній композиції «Голуби», вокалотерапії «Я вітаю тебе», танцювальній та пісенній творчості.