onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Чемпіонат Вінницької області зі спортивного орієнтування серед гуртківців ВОЦТСКЕ

07-09 квітня збірна команда району під керівництвом учителів СЗШ І-ІІ ст. с. Грузьке Охріменка Ю. М. та СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів Уманець Н. Г.   брала участь в чемпіонаті Вінницької області зі спортивного орієнтування серед гуртківців ВОЦТСКЕ, який проходив в смт. Ситківці Немирівського району. Незважаючи на складні погодні умови (кожного   дня поливав   дощ) діти змагались на трьох дистанція: спринті по селу, середній у лісі та двохетапних естафетах на межі села та лісового масиву.

Призові місця вибороли: Совенко Олег (І - середній та ІІ - естафета ), Задніпрянець Альона (ІІІ- спринт, ІІ – середня, ІІ - естафета), Макаренко Аліна (ІІІ - естафета), Островська Надія (ІІІ - естафета), Машкова Вікторія (І - спринт, І - середня), Сорокопуд Максим (ІІІ- спринт, ІІІ середня ) – всі СЗШ І-ІІІ ступенів с. Гранів; Войтюк Роман (ІІ-спринт, ІІ-середня, ІІ-естафета), Войтюк Василь (ІІІ-спринт,   ІІ-естафета) - СЗШ І-ІІ ст. с. Грузьке;   Давимока Микола (ІІІ - естафета) – СЗШ І-ІІІ ст. с. Бубнівка; Анікеєнко Софія (ІІІ-спринт), Полозун Денис (ІІ-середня, І - естафета), Погорілий Василь (І – спринт, І - естафета) – НВК: інтернат – гімназія. В командному заліку команда посіла 4 місце.

jUdXZzlVXg4

HwYsVfcEQQ0