onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — XII Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця»

Впродовж березня-квітня місяця 2017 року в загальноосвітніх навчальних закладах проводилася роз’яснювальна робота щодо проведення XII Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця». Метою проведення акції є збір коштів для дітей з вадами зору. У школах пройшли виховні години, тематичні вечори. 9 квітня був проведений фінал акції, в якій прийняли участь 37 шкіл району. Зусиллями школярів міських та сільських шкіл під час проведення акції було зібрано 27 тис. 925 грн. 90 коп. Найактивнішими учасниками акції стали школярі навчальних закладів: НВК: Гайсинська СЗШ-інтернат І-ІІІ ст. – гімназія (2231 грн. 25коп.), НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – гімназія м. Гайсин (2042. грн 50 коп.), СЗШ І-ІІІ ст. с. Карбівка (1987 грн. 35 коп.), НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – ДНЗ с. Бондурі (1714 грн. 80 коп.); СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин (1524 грн. 25 коп.). Учасники акції будуть нагороджені грамотами та подарунками на міському святі приуроченому Дню захисту дітей 1 червня.

НВК: СЗШ І-ІІІ ст.- гімназія м. Гайсин

СЗШ   І-ІІІ ст. с. Кіблич