onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Районна олімпіада юних математиків

Відповідно до плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту 29.03.2017 року на базі НВК:Гайсинська СЗШ І-ІІІ ступенів інтернат-гімназія проведено районну олімпіаду з математики серед учнів 4-х класів.

Учасниками олімпіади стали 32 школярі випускних класів школи І ступеня загальноосвітніх навчальних закладів району. Даній олімпіаді передували шкільні змагання ерудитів, які в усіх школах пройшли організовано, засвідчили зацікавленість дітей нестандартною формою роботи. Учасники виконували олімпіадні завдання на цікаві нестандартні обрахунки, задачі з логічним навантаженням, з цікавої геометрії.

Ґрунтовну підготовку до олімпіади здійснили вчителі Лазаренко О.Є. (СЗШ І-ІІІ ст. №4 м.Гайсин), Біланюк В.В. (НВК: Гайсинська СЗШ – інтернат І-ІІІ ст. – гімназія), Цвігун Л.В.(СЗШ І-ІІІ ступенів с.Кіблич), Аліксейчук Н.М. (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – ліцей м. Гайсин), Шендерук Г.С.( НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – гімназія м. Гайсин), Мосійчук Н.М. (СЗШ І-ІІІ ст. №5 м.Гайсин), Фролова Т.В. (СЗШ І-ІІІ ст.с.Чечелівка), Бевзюк О.В. (СЗШ І-ІІ ст.с.Ярмолинці), Кучеренко М.Є. (СЗШ І-ІІІ ст.с. Гранів) в результаті чого їх учні посіли призові місця.

Переможцями олімпіади стали:

І місце – Каранюк Володимир (СЗШ І-ІІІ ст.№4 м.Гайсин);

ІІ місце – Дячок Віталій (НВК:СЗШ інтернат-гімназія), Яшин Владислав (НВК: СЗШ – ліцей м.Гайсин), Лесько Сергій (НВК:СЗШ-гімназія м.Гайсин), Підлісняк Роман (СЗШ І-ІІ с.с.Ярмолинці);

ІІІ місце – Федик Олександр (СЗШ І-ІІІ ст.№5 м.Гайсин), Футоран Максим (СЗШ І-ІІІ ст.с.Чечелівка), Ткачук Віталій (СЗШ І-ІІІ ст.с.Гранів), Ямкова Марія (СЗШ І-ІІІ ст.с.Кіблич.

(Відомість за наслідками проведеної олімпіади розміщена на нашому сайті в розділі «Олімпіади. Конкурси).

Заставнаragafdh