onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Засідання РМО учителів істоії та правознавства

28 березня 2017 року на базі районного методичного кабінету відбулося чергове засідання районного методичного об’єднання вчителів історії та правознавства, в ході якого було опрацьовано нормативні документи щодо навчально-методичного забезпечення викладання суспільних дисциплін.

Завідувач РМК В.П.Сич, керівник РМО Лісова Т.Г. інформували педагогів про оновлення навчальних програм для 5-9 класів, особливості роботи з електронним ресурсом навчального контенту репозитарію Інституту модернізації змісту освіти, порядком відбору електронних версій підручників для 9-х класів. Учитель історії НВК:СЗШ І-ІІІ ступенів - ліцей м.Гайсин Живцов І.О. виступив з методичними рекомендаціями щодо планування сучасного уроку, організації самоосвітньої роботи учителя суспільних дисциплін.

Досвідом проведення практичних занять в курсі історії поділились педагоги Л.М.Мишакова (НВК:СЗШ І-ІІІ ступенів інтернат-гімназія), Михайловська О.А.( СЗШ І-ІІІ ст.с.Куна), Світлаковський В.П. ( СЗШ І-ІІІ ст.с.Кіблич) В рамках засідання учителі обговорили наслідки проведення ІІ та ІІІ етапів учнівських олімпіад з історії та правознавства. Творча група вчителів презентувала новостворенний сайт районного методичного об’єднання учителів історії Гайсинського району.

Заставнаukdtktdu