onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Засідання РМО учителів хімії

Відповідно до плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту 27 березня 2017 року на базі районного методичного кабінету, під керівництвом Л.Є. Мехед, відбулося засідання РМО учителів хімії в ході якого учителі опрацьовували методичну тему: «Використання проектних методик при викладанні хімії». З презентаційною доповіддю з означеної теми виступила учитель хімії СЗШ І-ІІІ ступенів с. Кіблич Н.П. Ковальчук.

В ході засідання РМО учителі також обговорили наслідки проведення ІІ етапу учнівської олімпіади з хімії, проект оновлення навчальної програми з хімії для 5-9 класів розміщеної на освітянській платформі ЕдЕра, заслухали інформації учителів Сич Т.П., Панасюк Н.М., Мехед Л.Є, Краморової Г.Я., Фомішина С.С., Суменкова В.Д., Серової Н.М., Груші Н.Д. про опрацювання змісту електронних версій підручників з хімії для 9-х класів розміщених на репозитарії навчального контенту Інституту модернізації змісту освіти. В засіданні РМО взяв участь та виступив перед присутніми завідувач районного методичного кабінету В.П. Сич.

Заставна.bgdznzdg