onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Спартакіада школярів з баскетболу

21-22 березня відбулися змагання з баскетболу серед дівчат СЗШ І-ІІІ ст. за програмою районної Спартакіади школярів.

Дівчата міських шкіл грали в спортивній залі НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – ліцей. Переможцями спартакіадного турніру стала команда НВК: Гайсинська СЗШ – інтернат І-ІІІ ст. - гімназія. Друге місце за командою НВК: СЗШ - ліцей, а ІІІ місце в команди НВК: СЗШ - гімназія.

Змагання дівчат сільських СЗШ І-ІІІ ст. проходили в спортивній залі №1 Гайсинської ДЮСШ. Добру гру продемонстрували та зайняли перше місце баскетболістки школи с. Чечелівка. Друге місце вибороли дівчата СЗШ с. Гранів, а третє – спортсменки СЗШ І-ІІІ ст. с. Карбівка.