onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Нарада керівників шкіл та позашкільних закладів райрну

Відповідно до плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту 22 березня 2017 р. на базі районного методичного кабінету проведено чергову нараду з керівниками шкіл та позашкільних закладів району.

Нараду розпочала начальник  управління освіти, фізичної культури та спорту В.М. Шрамко, яка ознайомила присутніх з планом її проведення, наголосила на важливості питань запланованих для розгляду.

Узагальнену інформацію щодо підсумків проведення ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Вінницького територіального відділення МАН України учасникам наради презентував старший інспектор відділу реалізації державної політики в галузі освіти Я.В. Левандовський – підготовлена ним презентація дала змогу кожному керівнику оцінити рівень досягнень учнів, педагогів, адміністрації , закладу в цілому в ході проведення змагань. За підсумками оголошеного наказу, навчальні заклади , які посіли призові місця були нагороджені Почесними грамотами управління освіти, фізичної культури та спорту районної державної адміністрації   (І місце – НВК: Гайсинська СЗШ-інтернат І-ІІІ ступенів-гімназія (директор Мендусь Л.Г., заступник Бєлай Т.П.; ІІ місце – СЗШ І-ІІІ ступенів №4 м. Гайсин (директор Сташко І.В., заступник Костенко О.В.); ІІІ місце – НВК СЗШ І-ІІІ ступенів – гімназія м. Гайсин (директор Гридзь С.М., заступник Ткачук Н.М.)

Заступник начальника управління освіти, фізичної культури та спорту А.В. Нестерук проінформувала учасників наради про особливості проведення державної підсумкової атестації в загальноосвітніх навчальних закладах у 2016-2017 н.р., про порядок обліку благодійної допомоги, наданої закладам освіти, про стан ведення окремих видів ділової документації у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах

Завідувач РМК В.П. Сич ознайомив присутніх із особливостями роботи репозитарію цифрового контенту навчального обладнання, порядком визначення рейтингу електронних версій підручників для 9-их класів, роботи педагогів по оновленню навчальних програм для 5-9-их класів ЗНЗ на створеній освітній платформі EdEra , впровадження інтерактивних курсів освітянського проекту «Вчи.ком.юа». Віталій Петрович проінформував присутніх про план методичних заходів з учителями району на період весняних канікул.

Методист РМК  В.М. Подчос  проінструктував присутніх  із питань попередження харчових отруєнь та спалахів гострих кишкових інфекційних захворювань серед дітей, посилення протипожежного захисту навчальних закладів у весняно-літній період 2017 року, попередження дитячого травматизму під час весняних канікул, про організацію весняної акції з благоустрою та санітарної очитки територій освітніх установ.

Методист районного методичного кабінету В.В. Ревкач у своєму виступі довела до відома керівників шкіл та позашкільних закладів  низку питань,  що стосуються організації виховної роботи та дозвілля дітей під час весняних канікул, участі в районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), проведення районних змагань з техніки пішохідного туризму, чемпіонату зі спортивного орієнтування.

Підсумки наради підвела начальник управління освіти, фізичної культури та спорту В.М. Шрамко, за наслідками наради вона сформувала протокольні доручення керівникам шкіл та позашкільних закладів.

IMG 20170322 090045

IMG 20170322 090021