onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Методичний день у СЗШ І-ІІ ступенів с. Ладижинські Хутори

Відповідно до плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту 21 березня 2017 року в СЗШ І-ІІ ступенів с. Ладижинські Хутори відбувся День надання методичної допомоги працівниками районного методичного кабінету. Цього дня з адміністрацією та педагогічним колективом школи працювали: завідувач районного методичного кабінету Сич В.П. методисти РМК Подчос В.М. та Ревкач В.В.

Особливістю педагогічного колективу малокомплектної сільської школи в Лад.Хуторах є те, що в переважній більшості він складається з молодих учителів, які стоять на шляху формування професійної майстерності, їм доводиться викладати по кілька навчальних предметів, організовувати індивідуальне навчання та позакласну роботу з дітьми де неможливо сформувати класи. Молодий керівник школи Кирилюк К.С., за відсутності посад заступників, педагога-організатора має створити належну матерально-технічну базу, успішно організувати навчально-виховний процес, роботу педагогічного колективу та навчального закладу в цілому.

Допомога учителям надавалася з питань планування та проведення сучасного уроку, використання ІКТ, організації позакласної роботи з дітьми, забезпечення безпеки життєдіяльності, ведення ділової документації. З керівником школи відпрацьовувались питання планування роботи навчального закладу, організації роботи по здійсненню внутрішнього контролю, діяльності роботи шкільної та педагогічної рад, групових форм методичної роботи, відповідності ведення ділових докуметів до вимог діючої Інструкції.

Спілкування працівників районного методичного кабінету та педагогічного колективу школи пройшло в дружній та доброзичливій атмосфері та сприяло підвищенню рівня кваліфікації учителів, набуттю професійної майстерності.

IMG 20170321 093642

IMG 20170321 093651