onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Районні змагання з початкового технічного моделювання

Відповідно до плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської РДА на базі районної станції юних техніків відбулися районні змагання з початкового технічного моделювання серед школярів 1-4 класів.

В змаганнях брали участь 54 учні 3-4 кл. із 27 шкіл району. Учасники виготовляли модель паперового автокрану, та виконували креслення розгортки прямокутної призми на папері в клітинку.

Згідно з рішенням оргкомітету та журі конкурсу найкраще виступили команди таких навчальних закладів:

І місце - НВК: СЗШ І-ІІІ ст.- ліцей м. Гайсин;

ІІ місце  - СЗШ І-ІІ ст. с. Косанове;

ІІІ місце - НВК: СЗШ І-ІІІ ст.- гімназія м. Гайсин.

В особистій першості  (модель транспортної техніки):

І місце – Богуцька Каміла (НВК: СЗШ І-ІІІ ст.- ліцей м. Гайсин);

ІІ  місце – Волос Аліна (СЗШ І-ІІ ст. с. Косанове);

ІІІ  місце – Дяченко Людмила (СЗШ І-ІІ ст. с. Косанове).

В особистій першості  (графічне завдання):

І місце    І місце – Коберник Єлізавета, Богуцька Каміла (НВК: СЗШ І-ІІІ ст.- ліцей м. Гайсин);

ІІ  місце – Волос Аліна, Дяченко Людмила (СЗШ І-ІІ ст. с. Косанове);

ІІ  місце – Мигидюк Олександр (НВК: Гайсинська СЗШ-інтернат І-ІІІ ст.-гімназія);

ІІІ  місце – Плахотнюк Дарина (НВК: СЗШ І-ІІІ ст.- гімназія м. Гайсин).

початкове технічне

IMG 20170309 113127