onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Сучасний учитель: розвиваємо професійні якості

Відповідно до плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту 10 березня 2017 року на базі СЗШ І-ІІІ ступенів м. Гайсин (директор Сташко І.В.), під керівництвом завідувача районного методичного кабінету В.П. Сича, відбулося чергове засідання Школи професійно - педагогічної адаптації учителів-стажистів з теми «Сучасний учитель: розвиваємо професійні якості».

Засідання школи проходило як творча зустріч учителів - стажистів із Заслуженим Учителем України, переможцем Всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2017» О.В. Костенко. Для молодих колег Ольга Віталіївна провела майстер-клас з методики планування і проведення сучасного уроку, поділилася «секретами» досягнення успіху в районному, обласному та Всеукраїнському турі конкурсу педагогічної майстерності.

Під час практичного заняття молоді учителі, разом із завідувачем РМК та Заслуженим учителем України, вчились використовуючи сучасний Інтернет-ресурс моделювати уроки різних типів, шукати необхідні для цього джерела інформації, знайомились із ППД кращих учителів Вінниччини.

Коло вражень, яке відбулось по закінченні роботи школи, засвідчило, що її учасники отримали задоволення від організованої роботи, навчання, цікавого спілкування , обміну думками - напрацьовані ідеї вони використовуватимуть в роботі зі своїми вихованцями.

Заставнарівкртіпр