onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Районне методичне об’єднання вчителів музичного мистецтва

На виконання плану управління освіти, фізичної культури та спортуна І квартал 2017 року на базі районного методичного кабінету проведено засідання районного методичного обєднання вчителів музичного мистецтва. Перед учасниками семінару виступила учитель СЗШ І-ІІІ ступенів с. Кунка Годованюк Т.М. - переможець районного та лауреат обласного етапу конкурсу "Учитель року" в номінації "музичне мистецтво", яка поділилася своїми враженнями від участі у такому цікавому і відповідальному проекті та закликала своїх колег активно пробувати   сили у подібних конкурсах. Далі учасники семінару мали змогу спільно попрацювати над проблемними питаннями, які виникають у ході проведення уроків з музичного мистецтва, за результатами перевірки (наказ управління освіти, фізичної культури та спорту «Про вивчення стану викладання музичного мистецтва у загальноосвітніх навчальних закладах району»). Учителі музичного мистецтва району заслухали членів комісії Ревкач В.В., Зизу Л. І., Годованюк Т.М., Копняк С.В. Виступаючі акцентували увагу на позитивному в роботі вчителя, наголошували на спільних недоліках у проведенні уроків музичного мистецтва та надали методичні рекомендації щодо їх усунення.  Робота педагогів продовжилася в мистецьких групах, які виробили шляхи   реалізації проекту "Криниця Леонтовича - пісенне джерело", з нагоди 140-ї річниці з дня народження М.Д. Леонтовича. На завершення, учасники зібрання мали можливість бути присутніми на зональному етапі фестивалю вчительської та учнівської творчості  "Проліски надії".